Załóż Konto Jakie Chcę i zyskaj 150 zł na zakupy

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander i zyskaj 150 zł na zakupy, 150 zł za wpływ wynagrodzenia oraz 300 zł zwrotu za rachunki

Santander Bank prowadzi promocję swojego konta osobistego. W promocji ,,Mam Konto Jakie Chcę z premią" zyskać można vouchery o wartości 150 zł do wykorzystania w sieci Biedronka, 150 zł za wpływ i aktywność na koncie oraz do 300 zł zwrotu rocznego za rachunki. Do promocji można przystąpić do 31.08.2019 r. 

 Jak zyskać 150 zł do wydania w sieci Biedronka ?

  • czas na wysłanie wniosku mamy do 31 sierpnia 2019r.
  • aby otrzymać 50 zł voucher należy:
  • aby dodatkowo otrzymać 100 zł voucher należy:
    • najpóźniej w terminie miesiąca od daty otwarcia konta wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę kartą debetową (nie wliczają się transakcje anulowane i zwrócone) oraz zapewnić wpływ na konto min. 1.000 zł
  • w dniu otrzymania nagród konto musi być aktywne (czyli nie można je zamknąć)
  • najpóźniej do 31 października vouchery do Biedronki w formie kodu zostaną wysłane emailem z którym to kodem udajemy się do kasy sklepu (kody ważne będą do 31 lipca 2020r.)
  • premia nie podlega opodatkowaniu
  • w promocji nie mogą wziąć udział osoby które od 1 lipca 2018r.  posiadały konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w Santander Bank

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Premię otrzymamy jeśli w miesiącu w którym podpisaliśmy umowę o konto złożymy dyspozycję (można przez internet lub na infolinii) przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto. Po złożeniu dyspozycji przez 3 kolejne miesiące na konto musi wpływać wskazane wynagrodzenie oraz musimy wykonać min. 5 transakcji kartą debetową lub BLIKiem. Bank daje nam jednak miesiąc karencji na wypadek gdyby pracodawca w danym miesiącu zdążył już puścić wypłatę.

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w jednorazowej wysokości min. 1.000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Warunkiem otrzymania 150 zł jest jednak, brak posiadania konta w Santanderze od 1 kwietnia 2018r. do 5 maja 2019r.

Do 300 zł zwrotu za płatność za rachunki

Bank zwróci nam 1% wysokości płatności za rachunki za prąd, gaz, telewizję (kablowa lub satelitarna) lub telefon (komórkowy lub stacjonarny) oraz internet. Maksymalnie miesięcznie można otrzymać 25 zł premii. W bankowości elektronicznej lub placówce bankowej przedstawiamy wystawiane na nas rachunki. Za rachunki płacimy poleceniem przelewu, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty, najlepiej więc od razu wpisać odbiorcę stałego w szablonach przelewu. Bank po weryfikacji dokumentów automatycznie wykryje przelew na konto odbiorcy. Ważne jest by przy zmianie nr konta bankowego odbiorcy przelewu, od nowa wysłać do banku dany rachunek w przeciwnym razie system bankowy nie rozpozna przelewu wykonanego w ramach płatności za rachunki.