Adroid Pay - premia w Orange Finanse za płatność

Adroid Pay w promocji Orange Finanse

Bank: Orange Finanse
Nagroda:
30 zł 
Czas na płatność: do 06.07.2017r.
Warunek: posiadać lub otworzyć konto w Orange Finanse i wykonać transakcje w Adroid Pay

Orange Finanse to połączenie Orange Polska S.A. z mBankiem. W ramach najnowszej promocji otrzymać możemy 30 zł premii za płatności dokonane z Adroid Pay.

Przy okazji przypominam, że osoby które nie mają konta w Orange Finanse dodatkowo otrzymać mogą 10 zł zwrotu miesięcznie przez 12 miesięcy co razem daje 120 zł. Podstawowym warunkiem jest posiadanie usługi lub karty SIM w Orange oraz wykonanie kartą debetową transakcji na min. 300 zł. Wraz z promocją 120 zł otrzymujemy konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5% przez 6 miesięcy do 10.000 zł. Sprawdźmy warunki najnowszej promocji bo te są proste do zrealizowania a i konto z kartą mamy za 0 zł. Bank dodatkowo oferuje konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5% na 6 miesięcy do kwoty 10.000 zł oraz gwarancję niezmienności wybranych opłat przez 24 miesiące.

Czytaj więcej: Adroid Pay - premia w Orange Finanse za płatność

50 zł - pieniądze za transakcje wykonane BLIKiem w BZWBK

BLIK - premia za transakcje BLIKiem
promocja Banku Zachodniego

Bank: Bank Zachodni WBK
Nagroda: bon Sodexo o wartości 50 zł
Czas na wysłanie wniosku: pierwsze 2.000 osób i nie dłużej niż do 31.07.2017r.
Główny warunek: posiadać konto i dostęp do bankowości internetowej BZWBK, wykonać transakcje BLIKiem

Bank Zachodni oferuje bon Sodexo o wartości 50 zł, tym którzy posiadają konto w BZWBK oraz wykonają transakcje BLIKiem przez najbliższe 3 miesiące. Bank nagradza pierwsze 2000 osób które spełnią warunki promocji a te są niezwykle proste do zrealizowania.

Czytaj więcej: 50 zł - pieniądze za transakcje wykonane BLIKiem w BZWBK

Darmowy bilet do kina - Multikino - BLIK

Multikino - BLIK - darmowy bilet na film 2D

Kino: Multikino
Nagroda:
bilet 2D do Multikina
Czas: 
pierwsze 10.000 osób i nie dłużej niż do 31.05.2017r.
Warunek: 
zapłacić za bilet 2D BLIKiem

Do wyczerpania puli nagród tj. 10.000 biletów na seans 2D do Multikina i nie dłużej niż do 31 maja 2017r. trwa promocja Multikina z BLIKiem. Warto jest przypomnieć, że w Multikinie trwa promocja "Środy z Orange" w której dwa bilety (w tym 3D) kupimy w cenie jednego. Równie dobra promocja to Buenoczwartki gdzie za 3 opakowania po Kinder bueno możemy kupić za 12 zł bilet na seans 2D lub 3D.

Czytaj więcej: Darmowy bilet do kina - Multikino - BLIK

Raiffeisen Polbank - program lojalnościowy #korzystaj

Program do zdobywania nagród w Raiffeisen Polbank

Bank: Raiffeisen Polbank
Wartość nagrody: program lojalnościowy
Czas na rejestrację: do odwołania
Warunek: zapisać się do programu i wykonywać transkacje

Raiffeisen Polbank wystartował z programem lojalnościowy dla klientów którzy zdecydują się dokonywać płatności kartą debetową lub kredytową wydaną oczywiście przez Raiffeisen. Jest to odsłona zapowiedzi przedstawionej w artykule Zakupy przez internet - promocja bankowa. Warunki promocji zostały ładnie i czytelnie przedstawione na stronie program.korzystaj.pl. Osoby które zapisały się nim wystartował program powinny wstrzymać się z rejestracją by nie utracić podwójnie naliczanych punktów na starcie. Bank do dzisiaj nie wysłał e-maila osobom które zapisały się do w akcji promocyjnej co jest dość sporym minusem i niekorzystnie wpływa na wizerunek firmy.

Czytaj więcej: Raiffeisen Polbank - program lojalnościowy #korzystaj