Tani kredyt ze stałą ratą w promocji w Credit Agricole

Tani kredyt z gwarancją stałej raty w ofercie banku Credit Agricole

Szukasz w miarę taniego kredytu ? Warto przyjrzeć się ofercie kredytu gotówkowego w Credit Agricole w promocji. Promocja: ,,Gotówka z prowizją 0% edycja 2" trwa do 14.01.2023 r. Promocja dotyczy kredytu na kwotę maksymalnie 20 000 zł rozłożonego na maksymalnie 60 rat. Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień składania wniosku nie posiadają kredytu gotówkowego bądź konsolidacyjnego w Credit Agricole oraz zdecydują się założyć konto osobiste w tym banku. Konta nie trzeba zakładać jeśli klient skorzysta z możliwości wzięcia kredytu gotówkowego przez telefon. Wstępna decyzja o udzieleniu kredytu jest udzielana w ciągu 10 minut podczas rozmowy z pracownikiem Call Center. Wiele osób boi się teraz brać kredyt ze względu na ciągłe podwyżki stóp procentowych. Credit Agricole udziela kredytu gotówkowego z gwarancją, że raty nie wzrosną podczas okresu spłaty kredytu. Jeśli szukamy niedużego kredytu do 20 000 zł, to warto skorzystać z tej oferty. 

Jak starać się o kredyt gotówkowy w Credit Agricole w promocji ?

Możemy skorzystać z opcji na telefon i wypełnić formularz bądź odwiedzić placówkę banku. 

Jakie są zasady promocji: ,,Gotówka z prowizją 0% edycja 2" ?

  • promocja trwa do 14.01.2023 r. 
  • w czasie trwania promocji należy złożyć wniosek i podpisać umowę o kredyt do 21.01.2023 r.
  • należy posiadać konto osobiste w banku lub je założyć w dniu składania wniosku (nie trzeba jeśli się korzysta z oferty kredytu na telefon)
  • w dniu złożenia wniosku nie można mieć kredytu gotówkowego bądź konsolidacyjnego w Credit Agricole
  • w promocji nie zapłacisz za prowizję banku i oprocentowanie kredytu wyniesie 11%

W promocji można skorzystać z kredytu na maksymalną kwotę 20 000 zł rozłożonego na maksymalnie 60 rat. Otwierając konto osobiste podczas składania wniosku o kredyt można skorzystać z promocji dzięki, której można zyskać premię do 555 zł. 

 Przykładowe koszty kredytu gotówkowego w Credit Agricole 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 514,49 zł, oprocentowanie stałe 11%, całkowity koszt kredytu 2 614,49 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 614,49 zł), 43 miesięczne równe raty w wysokości 329,87 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 330,08 zł.