Szukasz taniego kredytu gotówkowego ? Weź kredyt z gwarancją stałej raty w promocji w Credit Agricole

Promocja ,,Gotówka z prowizją 0%" obowiązuje do 31.10.2022 r. Oferta dotyczy kredytu gotówkowego na maksymalną kwotę 20 000 zł, którą można rozłożyć na maksymalnie 60 rat. W promocji kredyt gotówkowy udzielany jest bez kosztów prowizji, a oprocentowanie jest stałe i wynosi: 11%. Raty będą stałe pod warunkiem, że uczestnik promocji będzie spłacać należność zgodnie z dostarczonym harmonogramem spłat. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które już posiadają aktywny kredyt gotówkowy w Credit Agricole bądź pożyczkę konsolidacyjną. Decyzję o udzieleniu kredytu można otrzymać już podczas pierwszej rozmowy z konsultantem banku. Trwa to zazwyczaj 10 minut. 

Korzystna oferta kredytu gotówkowego w promocji w Credit Agricole

Regulamin promocji: ,,Gotówka z prowizją 0"

  • promocja trwa do 31.10.2022 r.
  • z promocji można skorzystać w placówkach banku bądź wysyłając wniosek przez internet (telefonicznie)

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w promocji kredytu gotówkowego w Credit Agricole ?

W promocji weźmiesz udział, gdy:

  • posiadasz zdolność kredytową i spełnisz wymogi formalne dla kredytu,
  • złożysz wniosek o kredyt i do 07.11.2022 r. podpiszesz umowę o kredyt na kwotę maksymalnie 20 tysięcy rozłożoną na maksymalnie 60 miesięcy
  • w momencie składania wniosku nie możesz mieć w Credit Agricole czynnej pożyczki gotówkowej lub pożyczki gotówkowej na spłatę innych zobowiązań (konsolidacyjnej)
  • posiadasz lub w dniu podpisania umowy kredytu otworzysz jedno z kont osobistych w Credit Agricole (warunek ten nie obowiązuję, jeśli weźmiemy kredyt przez formularz i telefonicznie złożymy wniosek)

Jak działa promocja ?

  • nie zapłacisz prowizji za udzielenie kredytu
  • oprocentowanie stałe kredytu wynosi: 11%

Przykład reprezentatywny kredytu w Credit Agricole wrzesień 2022  

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11900 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 514,49 zł, oprocentowanie stałe 11%, całkowity koszt kredytu 2 614,49 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 614,49 zł), 43 miesięczne równe raty w wysokości 329,87 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 330,08 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 25.07.2022 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Jak skorzystać z promocji kredytu gotówkowego ? 

Comments powered by CComment