Kredyt odnawialny w PKO BP (Bank Polski)

Kredyt odnawialny w PKO BP
i konto bankowe w PKO Bank Polski

Bank: PKO BP Bank Polski
Czas trwania promocji: do 31.07.2015r.
Oprocentowanie: 0% przez pierwsze 3 miesiące od daty podpisania umowy
Oprocentowanie linii kredytowej : 10,00% dla Konto za Zero
Prowizja za linię kredytową: 2,5% dla Konto za Zero

W PKO BP do końca lipca 2015r. trwa promocja dla tych klientów którzy podpiszą umowę o kredyt odnawialny w koncie. W ramach promocji bank przez pierwsze 3 miesiące od daty podpisania umowy o kredyt nie będzie naliczać odsetek od wykorzystanej części limitu kredytowego. Niestety ale prowizja za udzielenie kredytu wynosi aż 2,5% dla Konto za Zero a opłata minimalna to 60zł. W naszym ostatnim artykule ranking kredytów odnawialnych z kwietnia PKO BP wypadał słabo (na początku czerwca dokonamy aktualizacji).

>>>> Konto za Zero w PKO BP <<<<

Kredyt odnawialny w PKO BP - 0% przez 3 miesiące

Kredyt odnawialny udzielany jest na 12 miesięcy i z tego tytułu pobierana jest prowizja w wysokości 2,5% min. 60zł dla najbardziej reklamowanego konta osobistego czyli Konto za Zero w PKO BP. Prowizja naliczana jest również podczas automatycznego odnowienia linii kredytowej (kredyt odnawialny = linia kredytowa) i wynosi ona również 2,5% min. 60zł. Oprocentowanie kredytu to 10%.

Od dnia podpisania umowy o kredyt PKO BP przez pierwsze 3 miesiące oprocentowanie kredytu będzie równe 0%.

Przy okazji promocji opiszmy szlagierowe konto w PKO BP. Główne opłaty.

Opłaty: Konto za Zero w PKO BPi

  • 0 zł - opłata miesięczna za konto jeśli do konta wydana jest karta debetowa
  • 6,90 zł - opłata miesięczna za konto jeżeli do konta nie jest wydana karta debetowa
  • 0 zł - przelew online
  • 0 zł - opłata za wydanie karty debetowej
  • 0 zł - opłata miesięczna za kartę debetową jeżeli w danym okresie dokonano transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie mniejszą niż 300zł
  • 6,90 zł - miesięczna opłata za kartę debetową jeżeli nie dokonano transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 300zł
  • 0 zł - opłata za wypłatę gotówki w oddziałach PKO BP
  • 0 zł - opłata za wypłatę gotówki w  bankomatach PKO BP kartą debetową lub aplikacją mobilną
  • 3% min. 5 zł - opłata za wypłatę gotówki w pozostałych bankomatach

Debet w koncie do 1000zł - saldo debetowe w PKO BP

Na spłatę debetu mamy 30 dni i nie są od niego naliczane odsetki jednak miesięczny koszt debetu to 5zł. W przypadku gdy debet w danym miesiącu nie zostanie wykorzystany lub nie przekroczy kwotę 10zł bank nie naliczy opłaty. Czy 5zł rzeczywiście jest tak atrakcyjne? Z poniższego przykładu możemy wnioskować że nie, stracą na nim ci u których średnie wykorzystanie salda nie jest większe niż 600zł.

Standardowe oprocentowanie kredytów to 10%. Zakładając że miesięcznie średnio wykorzystujemy 600zł debetu/kredytu, to przez rok zapłacimy 60zł odsetek co miesięcznie wyniesie 5zł. Plusem jest jednak to, że za debet nie ponosimy corocznych opłat tak jak w kredytach odnawialnych za ich odnowienie po 12 miesiącach.

>>>> Konto za Zero w PKO BP <<<<