Załóż konto z ekokartą i zgarnij do 555 zł premii w promocji w Credit Agricole

Do końca 2022 r. możemy skorzystać z promocji w Credit Agricole. W promocji można zyskać dwie premię. Pierwsza premia wypłacana jest jednorazowo i wynosi 55 zł. Wystarczy założyć konto i zapewnić wpływ na konto w wysokości 300 zł, aby móc ją otrzymać. Druga premia wypłacana jest za transakcje bezgotówkowe. Wysokość premii zależy od wyboru wariantu premii. Maksymalna wysokość premii w danym miesiącu wynosi 25 zł i jest wypłacana przez 20 miesięcy. Aby otrzymać premię należy w miesiącu dokonać minimum 10 płatności bezgotówkowych kartą bądź BLIKiem. Credit Agricole został wyróżniony w plebiscycie na najlepszy bank 2022 r. i zdobył 2 miejsce. 

Jak zyskać 555 zł w promocji organizowanej przez Credit Agricole ? 

Do promocji można przystąpić do 31.12.2022 r. Z promocji nie może skorzystać osoba, która była posiadaczem konta w banku po 31.12.2020 r. 

Zgłosić się do promocji można na wiele sposobów:

Jakie warunki należy spełnić, aby móc przystąpić do promocji w Credit Agricole ?

Aby móc skorzystać z promocji powinieneś:

 • podpisać z bankiem umowę konta (indywidualnie lub wspólne Konto dla Ciebie! lub Konto dla Ciebie VIP!) z kartą debetową do konta,
 • aktywować dostęp i zalogować się do konta przez przynajmniej jeden z serwisów: CA24 ebank bądź CA24 Mobile,
 • wybrać wyciągi z konta w formie elektronicznej (wysłane na Twój adres e-mail dostępny w CA24 ebank),
 • przystąpić do tej promocji,
 • wyrazić wszelkie zgody marketingowe na cały okres trwania promocji,
 • jeśli przystąpisz do promocji, nie możesz łączyć jej z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia i przeniesienia konta jakie organizujemy w tym samym czasie,
 • jeśli Twoje konto będzie w okresie wypowiedzenia nie otrzymasz premii od banku.

Jaką premię możesz otrzymać od Credit Agricole ? 

Możesz otrzymać dwie premię:

 1. Jednorazową premię za otwarcie konta - 55 złotych.
 2. Premię miesięczną za płatności - wypłaconą przez bank przez wskazaną liczbę miesięcy. Maksymalna kwota tej premii oraz liczba miesięcy zależy od wariantu premii, którą wybierzesz przy otwarciu konta.

Aby otrzymać premię za otwarcie konta należy zapewnić wpływ na minimum 300 zł. Zrób to nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu otwarcia konta. Premia zostanie wypłacona na Twoje konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy zapewnisz wpływ na konto. 

Premia za płatności zależy od wybranego przez Ciebie wariantu:

Maksymalna łączna premia  Maksymalna liczba miesięcy, przez którą bank wypłaca premię Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł co najmniej 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł co najmniej 5 płatności miesięcznie
500 zł 20 miesięcy 25 zł  co najmniej 10 płatności miesięcznie

Premia za płatności to 3% wartości wszystkich Twoich płatności z danego miesiąca, jednak nie więcej niż kwota wskazana w tabeli. Aby otrzymać premię za płatności płać kartą do konta, płać BLIKiem lub dodaj swoją kartę do wybranego przez siebie portfela cyfrowego. Masz prawo do premii za płatności przez kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta, w zależności od wybranego wariantu premii. 

Aby otrzymać premię za dany miesiąc, musisz wykonać co najmniej taką liczbę płatności jakie zostały wskazane w tabeli. Jeśli w danym miesiącu wykonasz mniejszą liczbę transakcji, to za ten miesiąc bank nie wypłaci Ci premii. Możesz nadal korzystać z promocji w następnych miesiącach. 

Premia za płatności zostanie wypłacona przez Credit Agricole na Twoje konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnisz warunki do jej otrzymania. 

W promocji bank nie uwzględnia płatności w niektórych punktach: 

 kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),  profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),  instytucje finansowe (kod MCC 6012),  brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),  przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),  internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829), Nie uwzględniamy także:  operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve  przelewów na telefon BLIK,  wypłat z bankomatów.

Kasa za przeniesienie konta do Credit Agricole  

Promocja „Przeniesienie konta V” trwa do 31.12.2022 r. Możesz otrzymać premię 300 zł za przeniesienie konta. Żeby ją otrzymać, upoważnij nas i złóż wniosek o przeniesienie konta. Wysokość premii zależy od wysokości wpływów na Twoje konto: dostaniesz 100 zł, jeśli zapewnisz wpływ min. 1000 zł, przez 3 kolejne miesiące lub dostaniesz 300 zł, jeśli zapewnisz wpływ min. 3 000, przez 3 kolejne miesiące. Jeśli interesuje Cię przeniesienie konta z innego banku zapytaj o to doradcę podczas rozmowy. Formalności są bardzo proste do załatwienia, ale trzeba odwiedzić placówkę banku i złożyć podpis pod wnioskiem. 

Koszt prowadzenia Konto dla Ciebie w Credit Agricole

 • 0 zł za prowadzenie konta, 
 • 0 zł za kartę wielowalutową do konta,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • powyższe 3 warunki obowiązują jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 1000 zł i wykonasz 1 płatność kartą, również przy użyciu: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, SwachPay lub BLIK. 

>>> WYŚLIJ WNIOSEK <<<

Comments powered by CComment