EKOkonto bez Kosztów tanie konto osobiste w BOŚ Bank

BOŚ Bank w swojej ofercie reklamuje EKOkonto bez Kosztów. Jakie opłaty poniesie klient i, czy konto jest naprawdę bez kosztów ? 

Koszt prowadzenia EKOkonto bez Kosztów

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta przy jednorazowym zasileniu rachunku kwotą 1000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym w przeciwnym razie koszt wyniesie 6 zł
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za wypłaty powyżej 100 zł, poniżej tej kwoty za każdą wypłatę zapłacimy jednorazowo 2,50 zł (wiele banków wprowadziło taki warunek między innymi mBank), atutem jest możliwość wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za dostęp do bankowości elektronicznej
  • 0 zł za elektroniczne przelewy krajowe pod warunkiem wyrażenia zgody na przesyłanie komunikacji o zmianach w regulacjach na adres poczty elektronicznej, w przeciwnym przypadku opłata wynosi 0,10 zł za każdy przelew Elixir (w tym punkcie trzeba uważać, żeby nie płacić za coś, co jest za darmo w innych bankach)
  • 0 zł za ustanowienie i realizację polecenia zapłaty
  • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej Mastercard pod warunkiem dokonania w miesiącu kalendarzowym transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym przypadku 7 zł 
  • uwaga: maksymalna kwota przelewu Expres Elixir wynosi 10 tysięcy złotych

Podsumowując opłaty EKOkonto bez Kosztów może być naprawdę tanim kontem pod warunkiem, że spełnimy wszystkie aktywności na koncie by nie płacić za prowadzenie karty i prowadzenie konta. Należy uważać głównie na opłaty za wypłaty z bankomatów i wypłacać kwoty powyżej 100 zł i wyrazić wszelkie zgody, aby nie płacić za przelewy elixir. 

Bank prowadził kiedyś bardzo fajną kampanię, gdzie promował przychodzenie do jego placówki ze swoim czworonożnym pupilem. Ucieszyć to mogło oczywiście miłośników zwierząt. Bank Ochrony Środowiska stawia na rozwój i wspieranie ekologicznego stylu życia. 

 Jak otworzyć konto ? 

  • przygotuj dowód tożsamości i wypełnij wniosek przez internet

  • doradca banku skontaktuje się z Tobą

  • umowę o konto można podpisać przy pomocy kuriera lub w oddziale banku

BOŚ Bank w swojej ofercie ma pełen wachlarz kredytów związanych z poprawą ochrony środowiska. Można starać się między innymi o EKOkredyt na fotowaltaikę, czy EKOpożyczkę ,,Nasza woda", która jest na zapobieganie i niwelowanie skutków suszy. 

W BOŚ Banku można otworzyć również EKOkonto oszczędnościowe z oprocentowaniem 0,05%

 

Comments powered by CComment