Otwórz PKO Konto za Zero i zgarnij do 350 zł do wykorzystania na Allegro

W promocji w PKO Bank Polski zyskać można do 350zł, które można zrealizować w serwisie Allegro.  Nagroda dzieli się na kilka wypłat. Nagroda główna wynosi 150 zł. Uczestnik promocji ma możliwość również otrzymania dwóch nagród dodatkowych w wysokości 100 zł.   Aby otrzymać nagrodę główną należy przede wszystkim założyć Konto za Zero oraz wypełnić aktywność na koncie. Aby otrzymać nagrodę dodatkową należy przede wszystkim założyć PKO Konto Dziecko oraz Konto Junior albo PKO Konto Pierwsze. 

W promocji „Sprawdza się w działaniu” możesz odebrać nagrodę główną, a także maksymalnie 2 nagrody dodatkowe. Łącznie do 350 zł na Allegro!

 

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrodę główną do 150 zł

  • W czasie trwania Promocji czyli w terminie od 13 maja 2021 r. do 27 czerwca 2021 r.:

- otwórz PKO Konto za Zero wraz z kartą do konta VISA i wyraź odpowiednią zgodę marketingową

- zgłoś chęć udziału w Promocji, rejestrując się na stronie. Podczas rejestracji określ o jaką nagrodę chcesz się ubiegać

  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub płatności BLIKIEM (z wyjątkiem wpłat i wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon)

 W promocji mogą brać udział osoby, które w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 12 maja 2021 r. włącznie nie posiadały konta w Banku (nie dotyczy kont Inteligo).

 

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrodę dodatkową do 100 zł

W czasie trwania Promocji czyli terminie od 13 maja 2021 r. do 27 czerwca 2021 r otwórz dla siebie PKO Konto za Zero wraz z kartą do konta VISA, wyraź odpowiednią zgodę marketingową i dodatkowo:

  • otwórz konto dla swojego dziecka tj. PKO Konto Pierwsze z kartą Visa lub PKO Konto Dziecka oraz Kartę Junior
  • w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta dla swojego dziecka wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą do PKO Konta Pierwszego lub Kartą Junior

 

Sprawdź jak to działa

Wartość Nagrody

W jakim czasie zrobić transakcje?

Kiedy dostaniesz Nagrodę?

Przykład

Nagroda główna

50 zł (I etap)

W pierwszym miesiącu kalendarzowym po otwarciu PKO Konta za Zero wraz z Kartą Kz0

Do 20 dnia następnego miesiąca

Założyłeś PKO Konto za Zero wraz z Kartą Kz0 17 maja br. i spełniłeś wszystkie warunki w tym 5 transakcji w następnym miesiącu tj. czerwcu - Nagrodę główną za I etap otrzymasz do 20 lipca br.

100 zł (II etap)

W drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu PKO Konta za Zero wraz z Kartą Kz0

Do 20 dnia następnego miesiąca

Założyłeś PKO Konto za Zero wraz z Kartą Kz0 17 maja br., spełniłeś wszystkie warunki w tym warunek transakcji w czerwcu, lipcu i sierpniu - Nagrodę główną za II etap otrzymasz do 20 września br.

Nagroda dodatkowa

100 zł

(maksymalnie 2 Nagrody dodatkowe)

W pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym po otwarciu PKO Konta Dziecka oraz Karty Junior lub PKO Konta Pierwszego wraz z Karta KP

Do 20 dnia następnego miesiąca

Założyłeś PKO Konto za Zero wraz z Kartą Kz0 i otworzyłeś PKO Konta Pierwsze wraz z Kartą KP 17 maja br., w czerwcu i lipcu spełniłeś wszystkie warunki Promocji dla PKO Konta za Zero oraz dla PKO Konta Pierwszego wraz z Kartą KP. Nagrodę dodatkową otrzymasz do 20 sierpnia br.

 

Koszt prowadzenia Konto za Zero

  • 0 zł za prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za standardowy przelew przez internet autoryzowany kodem sms (0,50 gr za przelew przy użyciu kodów zdrapek)
  • 4,99 zł za przelew natychmiastowy
  • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem dokonania 5 transakcji kartą lub przy użyciu aplikacji BLIK (brak spełnienia tego warunku powoduje, że płaci się za kartę 10 zł miesięcznie)
  • 0 zł za wypłaty w PLN dokonane BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Bank Polski

Comments powered by CComment