Zgarnij 150 zł w promocji konta osobistego w mBanku

Zyskaj 150 zł premii w promocji dla nowych klientów mBanku

Mbank stara się przyciągnąć swoją ofertą nowych potencjalnych klientów banku. Aktualnie trwa promocja dla nowych klientów, w której zyskać można do 150 zł premii. Nagroda podzielona jest na dwie wypłaty. Uczestnik promocji otrzyma tyle ile zdoła spełnić warunków opisanych w regulaminie. Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł można otrzymać za wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł w czasie 7 dni od otwarcia konta oraz wykonanie kartą debetową bądź BLIKiem na minimum 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca pierwszego pełnego miesiąca. Druga nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, że konto zostanie zasilone na kwotę minimum 1000 zł oraz dokonamy 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu aplikacji BLIK bądź karty debetowej.

 Do 150 zł premii od mBanku

 • czas na wysłanie wniosku o konto mamy do 27 maja 2020r.
 • premię od banku otrzymamy jeśli:
 • pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy jeśli:
  • w ciągu 7 dni od otwarcia konta na konto wpłynie kwota min. 1.000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku prowadzonego na rzecz uczestnika promocji)
  • dokonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto
  • premię otrzymamy na konto pod koniec miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji
 • drugą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy jeśli w następnym miesiącu (czyli drugim pełnym miesiącu):
  • na konto wpłynie kwota min. 1.000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku prowadzonego na rzecz uczestnika promocji)
  • dokonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
  • premię otrzymamy na konto pod koniec miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji
 • do ww. transakcji nie są wliczane transakcje anulowane oraz zwrócone
 • jeśli konto nam się nie spodoba to po otrzymaniu premii będziemy mogli je zamknąć
 • premia jest zwolniona z opodatkowania
 • w promocji mogą wziąć udział osoby które od 1 stycznia 2017r. nie były lub nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku oraz ci co otwierają rachunek wspólny

Przykład: Otwórz konto 03.02.2020 r. Zasil je kwotą 1 000 zł do 10.02.2020 r. Do końca marca 2020 r. wykonaj minimum 5 transakcji kartą. Odbierz 100 zł. W kwietniu 2020 r. zasil konto kwotą 1 000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji. Odbierz kwotę 50 zł. Razem zyskaj nawet 150 zł.

Należy pamiętać również o tym, że prawo do otrzymania nagród klient utraci jeśli podczas trwania promocji konto zostanie przekształcone na inne.

Konto oszczędnościowe z 2,6% oprocentowaniem z programem Moje cele

W ramach promocji mBank oferuje również konto oszczędnościowe z oprocentowaniem wynoszącym 2,6% dla kwoty nie większej niż 20.000 zł. Oprocentowanie obowiązywać będzie do 31 sierpnia 2020r. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Przy zakładania konta oszczędnościowego wybieramy sobie cel jaki chcemy osiągnąć choć w rzeczywistości nie musimy go osiągnąć, jest to tylko pewien sposób motywacji który ma nam ułatwić osiągnięcie celu (jeśli nie uda nam się uzbierać wybranej kwoty to promocyjne oprocentowanie i tak będzie obowiązywać). Podczas wybierania celu ustalamy również w jaki sposób pieniądze będą przekazywane na konto oszczędnościowe.

Możemy wybrać:

 • zaokrąglenie do 10 zł np. robimy transakcję na 172 zł - z konta podstawowego zostanie przekazane 8 zł na konto oszczędnościowe
 • stała kwota od 3 zł do 10 zł od każdej transakcji np. robimy przelew na 160 zł - z konta podstawowego zostanie przekazane na konto oszczędnościowe od 3 do 10 zł (sami wybieramy jaka kwota ma zostać przelana)
 • wybrany procent od 1% do 15%, np. robisz transakcje kartą na 100 zł - z konta podstawowego zostanie przekazane na konto oszczędnościowe od 1% do 15% transakcji (sami wybieramy jaki procent ma zostać przelany)
 • stała kwota miesięcznie np. ustalasz kwotę 50 zł jaka automatycznie ma być przelana na konto oszszędnościowe z konta osobistego

Równie dobrze na konto oszczędnościowe od razu możemy wpłacić tyle pieniędzy ile będziemy chcieli, może to być 20.000 zł. Ważne jest by suma wpływów w danym miesiącu była o 100 zł wyższa niż suma wypłat z tego konta, w przeciwnym razie promocyjne oprocentowanie nie będzie obowiązywać.