Dzień wcześniej opisywane było konto bankowe w T-Mobile w artykule: T-Mobile konto bankowe - czy warto - opinia

W dniu dzisiejszym czas przedstawić promocję jaka jest oferowana abonamentom operatora telefonicznego T-Mobile posiadaczom konta bankowego w T-Mobile Usługi Bankowe.

Zwrot za zakupy 500zł w T-Mobile

Główne warunki regulaminu:

 • Do udziału w Promocji uprawnione są osoby, które:
  • są posiadaczami rachunku lub zawrą umowę o jego prowadzenie w okresie od 7 maja 2014 r. do 28 lutego 2015 r.
  • posiadają aktywną umowę z operatorem T-Mobile
 • z promocji wyłączeni są użytkownicy T-Mobile na kartę, użytkownicy Heyah na kartę oraz abonenci Heyah Mix
 • premia naliczana jest w danym miesiącu w przypadku, gdy na rachunku odnotowano wpływy z rachunku innego banku lub z rachunków prowadzonych w banku, z wyłączeniem rachunków prowadzonych na podstawie umowy zawartej z T-Mobile Usługi Bankowe, na łączną kwotę większą lub równą 1000 zł. 
 • maksymalna kwota należnych premii wynosi 50 PLN brutto w danym miesiącu i łącznie 500 PLN brutto w danym roku kalendarzowy. Po przekroczeniu tych kwot w danym miesiącu lub roku, premie nie są dalej naliczane i nie przenoszą się na kolejny miesiąc lub rok
 • premia przyznawana jest za transakcje kartą debetową NFC i wynosi 5% od kwoty zaksięgowanych transakcji bezgotówkowych, wykonanych kartą debetową NFC, z wyłączeniem transakcji bezgotówkowych przy użyciu danych karty, bez fizycznego okazania karty (tzw. operacji MOTOEC – mail order/telephone order/e-commerce)
 • premia nie jest naliczana od transakcji w punktach określających kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, profesjonalne usługi  nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC 88999 o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), usługi transportowe, instytucje finansowe, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, internetowe przekazy pieniężne

Wystarczy płacić telefonem z funkcją NFC a będziemy dostawać 5% cashbacku, niestety pomniejszone o 19% bo bank odprowadza podatek do urzędu skarbowego, czyli rocznie możemy uzyskać 405zł. Na transakcje jakie trzeba dokonać by zdobyć 500zł rocznie, wydamy 10.000zł. 

Czym jest karta NFC i ile kosztuje

O opłaty się nie martw, jej użytkowanie jest całkowicie darmowe. Karta debetowa NFC pozwala na dokonywanie płatności za pomocą telefonu z funkcją NFC i aplikacją MyWallet. Już nie musisz nosić ze sobą portfela!  Aby móc korzystać z płatności NFC, wystarczy posiadać kartę SIM NFC, aplikację MyWallet oraz telefon obsługujący takie płatności. Kartę możesz zamówić, składając wniosek internetowy o konto lub otwierając je w sklepie T-Mobile, albo – jeśli już posiadasz T-Mobile konto – za pośrednictwem bankowości internetowej. Wydanie karty debetowej NFC oraz jej obsługa są bezpłatne.

Korzystanie z usługi MyWallet jest całkowicie bezpieczne, tak samo jak w przypadku standardowych środków płatniczych. Wszystkie Twoje dane są w pełni chronione, a Ty masz całkowitą kontrolę swoich wydatków:

 • transakcje powyżej 50 zł zatwierdzasz na terminalu kodem PIN karty płatniczej
 • dodatkowo możesz ustawić zabezpieczenia dostępu do aplikacji w postaci 4-cyfrowego kodu lub hasła zawierającego od 4 do 30 znaków
 • możesz wyłączyć antenę NFC i uruchomić ją tylko w momencie dokonywania płatności


Wybierz dedykowany telefon z usługą MyWallet oraz kartęSIM NFC MyWallet z ofertyT-Mobile.


Pobierz aplikację MyWallet, korzystając z linka otrzymanego w SMSie


Aby zapłacić, uruchom aplikację, wybierz kartę płatniczą i zbliż telefondo terminalu.


Płatność powyżej 50 zł zatwierdź kodem PIN.

 

>>> obejrzyj film reklamowy T-Mobile Usługi Bankowe <<<

>>> prezentacja konta <<< 

Comments powered by CComment