Odbierz bonus do 560 zł w promocji konta osobistego w BNP Paribas

Wysyp nagród w promocji organizowanej przez BNP Paribas. Załóż konto osobiste i ciesz się z nagród o łącznej wartości do 560 zł

W BNP Paribas wystartowała promocja o nazwie “Black okazja 560 zł", która jest prowadzona wspólnie ze spółką Hagen. W promocji tej można zdobyć aż 4 nagrody, których łączna wartość wynosi aż 560 zł. Warto wziąć udział w tej promocji nie tylko ze względu na nagrody, ale również dlatego że BNP Paribas jest bankiem bardzo cenionym przez Polaków. Bank został wielokrotnie wyróżniony w y różnych plebiscytach finansowych. Otrzymał wiele nagród za obsługę klienta czy najtańszy kredyt gotówkowy. Konto osobiste w BNP Paribas po spełnieniu bardzo prostych warunków aktywności może być darmowe. Pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi jedynie 2000 premiowanych kont.  

Czytaj więcej: Odbierz bonus do 560 zł w promocji konta osobistego w BNP Paribas

Załóż konto w PKO Bank Polski i odbierz 200 zł

Weź udział w promocji konta osobistego w PKO Bank Polski i odbierz 200 zł 

W promocji konta osobistego Konto za Zero oraz Konto dla Młodych można zyskać 2 e-kody o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Bank PKO BP cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem, że wykonamy kilka transakcji kartą bądź BLIK. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia i jeśli planujemy zakup czegoś na Allegro, to warto skorzystać z tej promocji, ponieważ 200 zł piechotą nie chodzi. 

Czytaj więcej: Załóż konto w PKO Bank Polski i odbierz 200 zł

Moc korzyści w promocji Konto Jakie Chcę w Santander

Załóż Konto Jakie Chcę dla siebie i swojego dziecka i odbierz 500 zł premii w promocji 

W promocjach organizowanych przez Santander Bank można zyskać kilka nagród pieniężnych o łącznej wartości 500 zł. W promocji: ,,Twoje konto z premią 300 zł - edycja II" zyskać można dwie nagrody pieniężne w wysokości 100 zł w pierwszej turze i 200 zł w drugiej turze. W kolejnej promocji zyskać można voucher o wartości 100 zł do wykorzystania między innymi u partnerów takich jak: Empik, Allegro, Hebe, czy sieć Biedronka. W promocji dla nastolatka zyskać można 100 zł za założenie konta oraz spełnienie warunków promocji. 

Czytaj więcej: Moc korzyści w promocji Konto Jakie Chcę w Santander

Wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe do 400 000 zł do 8% dla nowych środków w Bank Millennium

Załóż Konto Oszczędnościowe Profit wraz z kontem Millennium 360 i zyskaj 8% w skali roku dla nowych środków przez 100 dni

W Bank Millennium do 26.11.2022 r. trwa promocja Konta Oszczędnościowego Profit. W promocji zyskać można oprocentowanie 8% w skali roku dla nowych środków do kwoty 400 000 zł. Aby skorzystać z promocji należy założyć konto osobiste Millennium 360 wraz kontem oszczędnościowym Profit. 

Czytaj więcej: Wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe do 400 000 zł do 8% dla nowych środków w Bank Millennium

Załóż konto dla siebie i swojego dziecka i zyskaj 400 zł premii w promocji w Bank Pekao

Przygarnij premię w Bank Pekao. Załóż konto dla siebie i swojego dziecka i zyskaj 400 zł 

Wakacje się skończyły, a niedługo studenci wrócą na uczelnię. Każdemu młodemu człowiekowi dziś potrzebne jest konto bankowe na swoje drobne wydatki. Dziecko, czy nastolatek nie musi biec do domu w razie nagłej potrzeby, wystarczy, że rodzice wyślą mu pieniądze wprost na konto bądź przy użyciu BLIKa na telefon. Jeśli myślimy o założeniu konta dla naszej pociechy, to warto przyjrzeć się promocji organizowanej przez Bank Pekao. W promocji Konta Przekorzystnego za jego założenie i spełnienie warunków opisanych w regulaminie zgarnąć można 200 zł premii, bank dodatkowo wynagradza osoby, które zdecydują się otworzyć konto Przekorzystne dla Dziecka, ponieważ za jego otwarcie i spełnienie aktywności na koncie również można otrzymać 200 zł. Łącznie w promocji zyskać można aż 400 zł. 

Czytaj więcej: Załóż konto dla siebie i swojego dziecka i zyskaj 400 zł premii w promocji w Bank Pekao

Aktywnie korzystaj z konta w BNP Paribas i zgarnij do 450 zł premii

Lubisz dostawać pieniądze ? Zarejestruj się w promocji w BNP Paribas i zyskaj do 450 zł 

W promocji organizowanej wspólnie przez spółkę Hagen i BNP Paribas zyskać można do 450 zł premii. Trzy nagrody są pieniężne w wysokości: 50 zł, 150 zł, 200 zł, a czwartą nagrodę stanowi e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci Biedronka. 

Czytaj więcej: Aktywnie korzystaj z konta w BNP Paribas i zgarnij do 450 zł premii

Weź udział w promocji konta osobistego w Credit Agricole i przytul 555 zł premii

Załóż konto z ekokartą i zgarnij do 555 zł premii w promocji w Credit Agricole

Do końca 2022 r. możemy skorzystać z promocji w Credit Agricole. W promocji można zyskać dwie premię. Pierwsza premia wypłacana jest jednorazowo i wynosi 55 zł. Wystarczy założyć konto i zapewnić wpływ na konto w wysokości 300 zł, aby móc ją otrzymać. Druga premia wypłacana jest za transakcje bezgotówkowe. Wysokość premii zależy od wyboru wariantu premii. Maksymalna wysokość premii w danym miesiącu wynosi 25 zł i jest wypłacana przez 20 miesięcy. Aby otrzymać premię należy w miesiącu dokonać minimum 10 płatności bezgotówkowych kartą bądź BLIKiem. Credit Agricole został wyróżniony w plebiscycie na najlepszy bank 2022 r. i zdobył 2 miejsce. 

Czytaj więcej: Weź udział w promocji konta osobistego w Credit Agricole i przytul 555 zł premii