Załóż konto dla siebie i swojego dziecka i zyskaj 400 zł premii w promocji w Bank Pekao

Przygarnij premię w Bank Pekao. Załóż konto dla siebie i swojego dziecka i zyskaj 400 zł 

Wakacje się skończyły, a niedługo studenci wrócą na uczelnię. Każdemu młodemu człowiekowi dziś potrzebne jest konto bankowe na swoje drobne wydatki. Dziecko, czy nastolatek nie musi biec do domu w razie nagłej potrzeby, wystarczy, że rodzice wyślą mu pieniądze wprost na konto bądź przy użyciu BLIKa na telefon. Jeśli myślimy o założeniu konta dla naszej pociechy, to warto przyjrzeć się promocji organizowanej przez Bank Pekao. W promocji Konta Przekorzystnego za jego założenie i spełnienie warunków opisanych w regulaminie zgarnąć można 200 zł premii, bank dodatkowo wynagradza osoby, które zdecydują się otworzyć konto Przekorzystne dla Dziecka, ponieważ za jego otwarcie i spełnienie aktywności na koncie również można otrzymać 200 zł. Łącznie w promocji zyskać można aż 400 zł. 

Czytaj więcej: Załóż konto dla siebie i swojego dziecka i zyskaj 400 zł premii w promocji w Bank Pekao

Aktywnie korzystaj z konta w BNP Paribas i zgarnij do 450 zł premii

Lubisz dostawać pieniądze ? Zarejestruj się w promocji w BNP Paribas i zyskaj do 450 zł 

W promocji organizowanej wspólnie przez spółkę Hagen i BNP Paribas zyskać można do 450 zł premii. Trzy nagrody są pieniężne w wysokości: 50 zł, 150 zł, 200 zł, a czwartą nagrodę stanowi e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci Biedronka. 

Czytaj więcej: Aktywnie korzystaj z konta w BNP Paribas i zgarnij do 450 zł premii

Weź udział w promocji konta osobistego w Credit Agricole i przytul 555 zł premii

Załóż konto z ekokartą i zgarnij do 555 zł premii w promocji w Credit Agricole

Do końca 2022 r. możemy skorzystać z promocji w Credit Agricole. W promocji można zyskać dwie premię. Pierwsza premia wypłacana jest jednorazowo i wynosi 55 zł. Wystarczy założyć konto i zapewnić wpływ na konto w wysokości 300 zł, aby móc ją otrzymać. Druga premia wypłacana jest za transakcje bezgotówkowe. Wysokość premii zależy od wyboru wariantu premii. Maksymalna wysokość premii w danym miesiącu wynosi 25 zł i jest wypłacana przez 20 miesięcy. Aby otrzymać premię należy w miesiącu dokonać minimum 10 płatności bezgotówkowych kartą bądź BLIKiem. Credit Agricole został wyróżniony w plebiscycie na najlepszy bank 2022 r. i zdobył 2 miejsce. 

Czytaj więcej: Weź udział w promocji konta osobistego w Credit Agricole i przytul 555 zł premii

Nie wiesz jak zyskać dodatkową kasę ? Weź udział w promocji konta osobistego w Bank Millennium i przytul 500 zł

Skorzystaj z oferty banku Millennium, załóż konto i przytul 500 zł 

Niemal każdy Polak w dobie szalejącej inflacji stara się ograniczać swoje wydatki. Rosnące stopy procentowe nie napawają optymizmem. Prezes NBP ciągle straszy podnoszeniem stóp procentowych przez co raty kredytów idą w górę. W tych ciężkich czasach trzeba nauczyć się kombinować. Idealnym rozwiązaniem dla drobnego wzbogacenia się jest korzystanie z promocji bankowych. Co rusz jakiś bank atakuje nas wyjątkowo korzystną ofertą, gdzie za założenie konta osobistego oraz wykonanie kilku prostych transakcji można zyskać kilka dodatkowych stów. W promocji prowadzonej przez Bank Millennium można zyskać dwie nagrody pieniężne w wysokości 200 zł oraz 300 zł. Promocja: ,,Złap 500 zł z kontem Millennium" trwa do 31.10.2022 r. 

Czytaj więcej: Nie wiesz jak zyskać dodatkową kasę ? Weź udział w promocji konta osobistego w Bank Millennium i...

Citikonto z walizką i kieszonkowym w wysokości 25 EUR, 25 USD lub 180 HRH

Odbierz walizkę i kieszonkowe w promocji CitiKonto

Citibank przygotował wyjątkową ofertę na sezon letni. W promocji CitiKonta zyskać można walizkę na start oraz do wyboru kieszonkowe 25 EUR, 25 USD bądź 180 HRK. Promocja trwa do 12.08.2022 r. W promocji Klient zyskuje voucher o wartości 329 zł, który wymienia na walizkę firmy Grup Collection, którą można zamówić na stronie internetowej. Kolejną nagrodą jest kieszonkowe do wyboru w wysokości 25 EUR, 25 USD bądź 180 HRH. 

Czytaj więcej: Citikonto z walizką i kieszonkowym w wysokości 25 EUR, 25 USD lub 180 HRH

Zgarnij 360 zł premii w promocji w Bank Millennium lipiec 2022

Odbierz 360 zł premii w promocji konta osobistego w Bank Millennium lipiec 2022

W Bank Millennium do końca lipca 2022 r. trwa promocja konta osobistego. W promocji: ,,Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360" zyskać można dwie nagrody pieniężne po 180 zł. Aby otrzymać pierwszą nagrodę należy przede wszystkim podpisać umowę o prowadzenie konta, wyrazić wszystkie zgody marketingowe oraz zgodę na zwrot za zakupy, należy aktywować aplikację mobilną i wykonać minimum 1 transakcję kartą bądź BLIK. Warunki otrzymania pierwszej nagrody są bardzo łatwe do spełnienia. Aby otrzymać kolejne 180 zł należy przez kolejne 3 miesiące zasilić konto na kwotę minimum 500 zł oraz 5 razy zapłacić kartą lub aplikacją BLIK w każdym z tych miesięcy. Limit kont, które biorą udział w promocji jest ograniczony i warto się spieszyć by wziąć udział w promocji. 

Czytaj więcej: Zgarnij 360 zł premii w promocji w Bank Millennium lipiec 2022

Aktywnie korzystaj z konta i odbierz 420 zł premii z BNP Paribas

Załóż konto w BNP Paribas, aktywnie z niego korzystaj i zgarnij do 420 zł premii

W promocji: ,,Jesienny szał" zyskać można wiele nagród o łącznej wartości 420 zł. Aby wziąć udział w promocji przede wszystkim należy zarejestrować się do promocji, założyć konto z linka promocyjnego przesłanego na nasz adres e-mail, należy wyrazić wszelkie zgody marketingowe oraz nadać PIN do karty i aktywnie korzystać z nowo otwartego konta. Pierwszą nagrodę stanowi voucher podarunkowy do Costa Coffee o wartości 20 zł i e-kod o wartości 50 zł do Allegro. Drugą nagrodę stanowi nagroda pieniężna o wartości 100 zł i e-kody do Allegro o wartości 150 zł. Trzecią nagrodę stanowią e-kody do portalu Allegro o wartości 100 zł. Z promocji można skorzystać najpóźniej do 31.10.2021 r. Ilość promocyjnych kont jest ograniczona i warto się spieszyć. 

Czytaj więcej: Aktywnie korzystaj z konta i odbierz 420 zł premii z BNP Paribas