Zyskaj 4 vouchery 50 zł do wydania na allegro, RTV Euro AGD, H&M bądź Douglas w promocji kart kredytowych w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja związana z kartami kredytowymi w BNP Paribas dzięki, której klient za dokonanie wymaganych transakcji otrzyma voucher elektroniczny o wartości 50 zł. Uczestnik otrzyma nagrodę za dany miesiąc pod warunkiem, że nowo wydaną kartą w danym miesiącu dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1000 zł. Wliczane są transakcje bezgotówkowe w internecie oraz gotówkowe takie jak przelew z rachunku karty lub wypłata w bankomacie. W promocji klient może zyskać  4 vouchery o wartości 50 zł przez kolejne 4 miesiące kalendarzowe. Z promocji można skorzystać do 31.03.2020 r.

 Jak zyskać voucher o wartości 200 zł ?

Formularz promocyjny wypełniamy najpóźniej do 31 marca 2020r.

Promocja przeznaczona jest dla osób nieposiadających karty kredytowej w BNP Paribas od 1 sierpnia 2018r.

W promocji mogą wziąć udział osoby które zawrą z bankiem umowę o kartę kredytową i do dnia otrzymania nagrody z niej nie zrezygnują.

Regulamin wprawdzie nie nakazuje by zaznaczać wszystkie zgody i nie zgłaszać sprzeciwu do ich otrzymywania do dnia otrzymania nagród. Osobiście bym je jednak wszystkie zaznaczył i nie odwoływał do czasu otrzymania nagród ponieważ w jednej z edycji regulamin nie nakazywał zaznaczania wszystkich zgód a potem i tak trzeba było dzwonić do banku i wyrażać zgodę bo system Paribasa nie naliczał automatycznie opisywanej premii.

Uczestnik promocji otrzyma nagrodę tj. 50 zł za każdy miesiąc, spośród pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę, jeśli dokona jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.000 zł,. Wliczane są transakcje bezgotówkowe (w tym internetowe) oraz gotówkowe czyli przelew z rachunku karty lub wypłata w bankomacie. Razem można więc otrzymać 200 zł.

Dodatkowo w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia należy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku.

Nagrody odbiera się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia a ta zostanie przyznana najpóźniej do 60 dni od dnia wykonania ww. transakcji.

Dodatkowo bank przyznaje 5000 punktów za przystąpienie do programu mamBONUS jeśli w przeciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o kartę zostaną wykonane min. 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł każda. 5000 punktów warte jest ok. 16 zł.

W programie mambonus za każde wydane 1 zł otrzymujemy 2 punkty. Po pierwszym miesiącu powinniśmy więc mieć min. 22.000 punktów, tj. 15.000 za transakcje, 5.000 za przystąpienie do programu oraz 2.000 za transakcje na min. 1.000 zł.

Transakcja kartą:

 • operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za pomocą karty za towary lub usługi w dowolnych punktach handlowo usługowych oraz w sklepach internetowych
 • operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty
 • wypłata gotówki z bankomatu

Za transakcje kartą nie są uznawane następujące transakcje:

 • zwrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku,
 • wykonane kartami dodatkowymi
 • polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (innymi słowy są to transakcje polegające na zasilaniu tzw. portfeli elektronicznych np. Masterpass, Visa, Payu itp., śmiało można więc płacić kartą w zwykłych sklepach stacjonarnych i internetowych)

Podstawowe opłaty za prowadzenie karty kredytowej

 • 0 zł - brak miesięcznej opłaty za kartę jeśli w danym miesiącu wykonane zostaną transakcje na min. 1.000 zł w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł
 • 4,9% min. 10 zł - wypłata gotówki w bankomacie
 • 4,9% min. 10 zł - przelew z karty
 • 56 dni okres bezodsetkowy
 • 10% - oprocentowanie karty
 • RRSO: 15,27%

Comments powered by CComment