Program lojalnościowy karty kredytowej World Master Card Citibanku - 400 zł premii za kartę

400 zł premii w programie lojalnościowym Citibanku
darmowe punkty za kartę 
World Master Card

Bank: Citibank
Nagroda: 16.000 punktów wartych 400 zł
Wartość: 400 zł
Czas na wysłanie wniosku: najpóźniej do 08.10.2017r.
Warunek: wyrobić kartę, zalogować się do bankowości internetowej Citibanku i wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł

Citibank ponownie wystartował z promocją karty kredytowej oferując tym razem 1.000 + 15.000 punktów które możemy wymienić na 400 zł w programie lojalnościowym. Pierwsze 1.000 punktów otrzymujemy na powitanie za wykonanie pierwszej transakcji. 15.000 zaś otrzymamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1.000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od daty zawarcia umowy o kartę. Punkty możemy wymienić w takich punktach jak: Multikino, H&M, Douglas, Merlin.pl, Sphinx, Samsung, W.Kruk.

Dokonując zakupów kartą World Master Card zbieramy punkty. Za każde wydane pełne 5 zł otrzymujemy 1 punkt, a jeśli transakcji dokonamy u ww. partnerów programu to otrzymujemy 2 punkty. W katalogu nagród możemy sprawdzić ile punktów potrzebujemy by móc zamienić je na nagrody.

W ramach promocji otrzymujemy dodatkowo zwolnienie z opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania z karty głównej w pierwszym roku i kolejnych latach, innymi słowy kartę mamy za darmo tak długo jak długo będziemy ją posiadać.

Czas na rejestrację w promocji:
Czas

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

16.000 punktów wartych 400 zł w programie lojalnościowych karty kredytowej Citi World MasterCard

 • czas na wysłanie wniosku o kartę mamy do 8.10.2017r.
 • wnioski wysyłamy przez formularz podany na stronie promocyjnej
 • 1.000 punktów otrzymamy gdy wykonamy pierwszą transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę
 • 15.000 punktów otrzymamy gdy spełnimy warunki:
  • otrzymamy kartę kredytową Citibank World MasterCard
  • zalogujemy się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę
  • dokonamy kartą kredytową transakcje o łącznej wartości, co najmniej 1.000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przykład: bank podpisuje umowę w październiku, to do końca grudnia musimy łącznie zapłacić kartą min. 1.000 zł (transakcje muszą zostać zaksięgowane, nie wliczają się zwrócone oraz przelewy z karty)
 • o spełnieniu warunków regulaminu zostaniemy powiadomieni przez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibanku online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji
 • nagroda zostanie przekazana na saldo punktowe karty najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki oferty
 • nagroda jest zwolniona z opodatkowania
 • w promocji nie mogą brać udziału osoby mające kartę kredytową Citibanku od 1.01.2015r.
 • jeśli karta nam się nie spodoba to po otrzymaniu nagrody możemy ją zamknąć bez ponoszenia dodatkowych opłat (w ramach promocji nie ponosimy jednak miesięcznych i rocznych opłat warto więc rozważyć by zachować ją na dłużej bo rzeczywiście jest atrakcyjna)

Karta kredytowa World MasterCard

Program punktowy karty World MasterCard Citibanku

Kartę Master Card World dostajesz wraz z 1.000 punktami (po dokonaniu pierwszej transakcji) na powitanie, wartymi około 25 zł. W karcie tej, za każde wydane pełne 5 zł otrzymujesz 1 punkt, a 2 punkty jeśli transakcji dokonasz u partnerów programu. Transakcja za 9,99 zł to 1 punkt. Zdobyte punkty można wymieniać na nagrody. Ile warte są punkty? 100 punktów to około 2,56 zł, czyli wydając 100 zł otrzymujesz mniej więcej punkty warte 0,51 zł. Karta ta nie bierze udziału w programie MasterCard Priceless. Karta kredytowa Citi Bank Handlowy ma własny katalog nagród.

Cashback karty kredytowej MasterCard World Citibanku wynosi 0,5%.

World MasterCard - opłaty

 • 0 zł - brak opłaty rocznej a tym samym miesięcznej za użytkowanie karty MasterCard World uzyskanej w ramach opisywanej promocji
 • 216 zł opłata roczna pobierana co miesiąc po 18 zł za użytkowanie karty MasterCard World uzyskanej poza promocją
 • 8% wartości transakcji nie mniej niż 10 zł za transakcję gotówkową oraz przelew z rachunku karty,
 • 5,8% wartości transakcji za przewalutowanie,
 • 10% roczne oprocentowanie,
 • 6 zł za możliwość korzystania z serwisu CitiPhone - można z tego zrezygnować i lepiej od razu to uczynić chyba że chcemy poprzez konsultanta dokonywać przelewów z karty. Zastrzeżenie karty, zmianę limitów i dodatkowych usług dokonamy bez problemu łącząc się z infolinią, nie dokonamy jednak przelewu z karty gdy nie mamy wykupionego Citiphone.

Kartę otrzymamy na podstawie:

 • wiek min. 21 lat,
 • dochód netto min. 1.200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej formie min. 3 miesiące,
 • dla osób z własną działalnością:
  • wiek min. 21 lat,
  • działalność min. 2 lata.

Citiphone

Ogólnie rzecz biorąc Citiphone to rozmowa z konsultantem który dokona za nas pewne czynności jeśli nie mamy obecnie dostępu do internetu lub nie chcemy z niego korzystać bo wolimy porozmawiać.

Zastrzeżenie karty, dokonania zmiany limitów czy inne drobne czynności dokonamy nawet wtedy gdy nie mamy zamówionego Citiphone. Tak jak w większości banków również w Citibanku działa infolinia na której bez problemu porozmawiamy z konsultantem, jeśli więc nie mamy zamiaru wykonywać różnych zleceń podczas rozmów telefonicznych, warto zastanowić się nad rezygnacją z usługi z której nie będziemy korzystać.

Na czym zarabia bank dając takie prezenty

Bank zarabia na naszych transakcjach bezgotówkowych. Sklep czy każdy inny punkt w którym płacisz kartą, od takiej transakcji płaci prowizję, która przekazywana jest do banku. Dodatkowo Citi Bank Handlowy liczy na to, że będziesz dokonywać przelewów z rachunku karty które są płatne, na czas nie spłacał zadłużenia na karcie, tym samym będzie mógł naliczać tobie odsetki od wykorzystanego kredytu na karcie. Istotne jest również to, że klienci najczęściej biorą kredyt w banku w którym mają jakiś produkt np. karta, konto, lokata. Spora część osób prędzej czy później weźmie kredyt w Citibanku a nie jest tajemnicą, że największym przychodem banków są właśnie kredyty. Część klientów przyniesie banku straty inni natomiast zysk np. biorąc później kredyt. W ogólnym rozrachunku Citibank i tak powinien wyjść na plus.

Regulamin promocji. Katalog nagród.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony