Reulamin

Wszelkie dane oraz informacje w serwisie nie stanowią oferty, doradztwa i rekomendacji w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Informacje przedstawione na niniejszej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Wszelkie wyliczenia mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy ani usługi doradztwa. Udzielenie szczegółowych informacji na temat opisywanych produktów czytelnik uzyska w opisywanej instytucji, firmie.

Opisywane na stronie regulaminy, tabele opłat czy promocje obowiązują na dzień pisania danego artykułu - każdy ma podaną datę. Przy starszych artykułach należy liczyć się z tym, że przedstawione warunki mogły ulec zmianie.

Czytelnik podejmuje decyzje na własną odpowiedzialność.

Czytelnik odpowiada całkowicie za swoje komentarze.

Zdjęcia, loga i znaki graficzne umieszczane na stronach bank-karta-kredyt.pl służą w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

Autor nie bierze odpowiedzialności za treści pisane przez czytelników.

Autor nie odpowiada za treści i skutki reklamy wyświetlane przez reklamodawców.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. czytaj dalej