Blog o najlepszych i aktualnych promocjach oferowanych przez banki

Odbierz bonus do 560 zł w promocji konta osobistego w BNP Paribas

Wysyp nagród w promocji organizowanej przez BNP Paribas. Załóż konto osobiste i ciesz się z nagród o łącznej wartości do 560 zł

W BNP Paribas wystartowała promocja o nazwie “Black okazja 560 zł", która jest prowadzona wspólnie ze spółką Hagen. W promocji tej można zdobyć aż 4 nagrody, których łączna wartość wynosi aż 560 zł. Warto wziąć udział w tej promocji nie tylko ze względu na nagrody, ale również dlatego że BNP Paribas jest bankiem bardzo cenionym przez Polaków. Bank został wielokrotnie wyróżniony w y różnych plebiscytach finansowych. Otrzymał wiele nagród za obsługę klienta czy najtańszy kredyt gotówkowy. Konto osobiste w BNP Paribas po spełnieniu bardzo prostych warunków aktywności może być darmowe. Pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi jedynie 2000 premiowanych kont.  

Czytaj więcej: Odbierz bonus do 560 zł w promocji konta osobistego w BNP Paribas

Super oferta taniej pożyczki w PKO Bank Polski

Tania pożyczka bankowa do 255 550 zł w PKO Bank Polski w ofercie dla nowych klientów

Inflacja wciąż rośnie. Banki co jakiś czas podwyższają stopy oprocentowanie. W tak głębokim kryzysie jakiego jesteśmy świadkami ciężko zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki. Zdarzają się niefortunne sytuacje losowe i nagle potrzebujemy gotówki, co możemy zrobić w takiej sytuacji ? Wzięcie chwilówki nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ koszty tych pożyczek są zdecydowanie większe niż w przypadku korzystania z zaufanych instytucji finansowych jakimi są banki. Aktualnie tanią pożyczkę z krótkim okresem spłaty możemy wziąć w PKO Bank Polski. Klienci, którzy dotąd nie brali pożyczki w tym banku mogą otrzymać pożyczkę na bardzo preferencyjnych warunkach. Pożyczka udzielana jest bez kosztów prowizji oraz z obniżonym oprocentowaniem. 

Czytaj więcej: Super oferta taniej pożyczki w PKO Bank Polski

Załóż konto w PKO Bank Polski i odbierz 200 zł

Weź udział w promocji konta osobistego w PKO Bank Polski i odbierz 200 zł 

W promocji konta osobistego Konto za Zero oraz Konto dla Młodych można zyskać 2 e-kody o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Bank PKO BP cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem, że wykonamy kilka transakcji kartą bądź BLIK. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia i jeśli planujemy zakup czegoś na Allegro, to warto skorzystać z tej promocji, ponieważ 200 zł piechotą nie chodzi. 

Czytaj więcej: Załóż konto w PKO Bank Polski i odbierz 200 zł

Moc korzyści w promocji Konto Jakie Chcę w Santander

Załóż Konto Jakie Chcę dla siebie i swojego dziecka i odbierz 500 zł premii w promocji 

W promocjach organizowanych przez Santander Bank można zyskać kilka nagród pieniężnych o łącznej wartości 500 zł. W promocji: ,,Twoje konto z premią 300 zł - edycja II" zyskać można dwie nagrody pieniężne w wysokości 100 zł w pierwszej turze i 200 zł w drugiej turze. W kolejnej promocji zyskać można voucher o wartości 100 zł do wykorzystania między innymi u partnerów takich jak: Empik, Allegro, Hebe, czy sieć Biedronka. W promocji dla nastolatka zyskać można 100 zł za założenie konta oraz spełnienie warunków promocji. 

Czytaj więcej: Moc korzyści w promocji Konto Jakie Chcę w Santander

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas ze stałą ratą do 200 000 zł

Kredyt z okresem kredytowania do 10 lat do 200 000 zł w BNP Paribas

BNP Paribas bardzo mocno reklamuje swój kredyt gotówkowy. Z pewnością zaletą tej oferty jest długi okres kredytowania oraz stała rata. Wniosek o kredyt możemy złożyć z osobą niespokrewnioną. Maksymalnie o kredyt może starać się dwóch kredytobiorców. Maksymalna kwota kredytu wynosi: 200 0000 zł. Warto podczas rozmowy z doradcą zapytać o ubezpieczenie, czy jest wymagane, a jeśli tak to od jakiej kwoty. Informacje o przyznaniu kredytu można dostać już podczas pierwszej rozmowy z doradcą banku. Przechodząc na stronę banku możemy sami orientacyjnie obliczyć wysokość raty. Kredyt można spłacać od 6 do 120 miesięcy. 

Czytaj więcej: Kredyt gotówkowy w BNP Paribas ze stałą ratą do 200 000 zł

Weź kredyt w promocji i nie płać rat przez 3 miesiące w ofercie Alior Bank

Skorzystaj z pożyczki lub kredytu konsolidacyjnego i nie płać rat przez 3 miesiące w ofercie Alior Banku

W Alior Banku do odwołania trwa promocja kredyt. W promocji pierwszą ratę będzie można zapłacić po 3 miesiącach od dnia uruchomienia kredytu. Jeśli klient zdecyduje się skorzystać z ubezpieczenia będzie mógł dodatkowo zyskać kredyt bez kosztów prowizji. Bez ubezpieczenia prowizja kredytu wynosi: 6,9%. Alior Bank umożliwia wzięcie kredytu gotówkowego bądź konsolidacyjnego w tej promocji. Maksymalna kwota kredytu wynosi: 150 000 zł, a okres spłaty można rozłożyć na 8 lat. 

Czytaj więcej: Weź kredyt w promocji i nie płać rat przez 3 miesiące w ofercie Alior Bank

Wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe do 400 000 zł do 8% dla nowych środków w Bank Millennium

Załóż Konto Oszczędnościowe Profit wraz z kontem Millennium 360 i zyskaj 8% w skali roku dla nowych środków przez 100 dni

W Bank Millennium do 26.11.2022 r. trwa promocja Konta Oszczędnościowego Profit. W promocji zyskać można oprocentowanie 8% w skali roku dla nowych środków do kwoty 400 000 zł. Aby skorzystać z promocji należy założyć konto osobiste Millennium 360 wraz kontem oszczędnościowym Profit. 

Czytaj więcej: Wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe do 400 000 zł do 8% dla nowych środków w Bank Millennium